Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jeśli to prywatna tv p. Opoki, to do kogo dzwonił z pytaniem, czy pozwolić pełnomocnikowi wejść do studia? Do żony? Pantoflarz taki? A może pytał o zgodę Czubińskiego? No to kto jest właścicielem tego tworu, który niesłusznie zwie się telewizją? Czy p. Opoka ma prawo do decydowania w sprawie własnej firmy? Coś mi tu nie gra...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie kochani kim jest Włodarczyk? Na debatę BOI się przyjść, z prostej przyczyny - nie ma tam nic do powiedzenia, specjaliści od PR-u robią mu piękne zdjęcia, kolorowe strony www, ulotki, gazetki, plakaty, itp. a i tak nic z nich nie wynika - "sztuczny twór", po mieście jeżdżą "panienki" i wydaja z siebie jakieś dzikie okrzyki, a za samym kandydatem podąża wszędzie jego "ochroniarz" JS. Jego autorstwa są TYLKO dzieci. Poza tymi gadżetami reklamującymi Jego osobę nie wiem o nim nic poza tym, że to przeciętny lekarz z całkiem niezłym zapleczem finansowym, które pozwala na Bardzo BOGATĄ kampanię wyborczą jaką prowadzi. To miasto nie było tak jeszcze kolorowe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kim był i kto cokolwiek wiedział o czubińskim 12 lat temu???? Ja nie wiedziałem nic, mimo tego wygrał wiec nie pisz bzdur.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Kim był i kto cokolwiek wiedział o czubińskim 12 lat temu???? Ja nie wiedziałem nic, mimo tego wygrał wiec nie pisz bzdur.
Bzdura -to drugie imie Włodarczyk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skrzat napisał:
Bzdura -to drugie imie Włodarczyk
sorry, wiedziałem, ze jest historykiem w ZS3 z wadą wymowy, tylko tyle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Włodarczyk to tchórz ten incydent pokazał że nie ma odwagi stanąć do debaty z obenym burmistrzem Piotrem Czubńskim zasłania sie całą masą ulotek,plakatów i pustych obietnic.Ewidentnie jest to marionetka w rękach Stawiarskiego którego w Kraśniku widać jedynie przy okazji wyborów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rssgsgd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Włodarczyk nie nadaje się na Burmistrza Kraśnika bo po pierwsze nie stawił się na debatę a po drugie odrazu leci z tym do sądu . to pomyślcie jak został by burmistrzem to z każdym swoim niepowodzeniem będzie się sondował , no przecież to śmieszne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xxxxxxxxxxxxxxxxxx napisał:
Dobry sprawdzony gospodarz nie musi sie plakatowac. Dobry gospodarz powinien byc oszczedny dbac o rodzine i dom. Byc rzetelnym,uczciwym wobec rodziny i spoleczenstwa.Nie kupowac sobie głosow i nie chodzic przed wyborami po domach upokarzac sie. To jest zenujace. Znajomy opowiadał jak to pan burmistrz wpadl do jego domu z panią i usilnie namawial abysmy zaglosowali na niego, Czy to jest w porzadku a do tej chwili nigdy nas nie zauwazal.
Kłamiesz kolego, że obecny burmistrz nigdy nas mieszkańców nie zauważał. I nie muszę tego udowadniać, bo każdy kto porusza się po mieście mógł to zauważyć - ostatni przykład rozdawał flagi na mieście przed 11.11 na ten przykład i rozmawiał z ludźmi. Co do chodzenia po domach... nooo u mnie akurat wizytę złożył Pan Włodarczyk wręczając osobiście ulotkę, również w towarzystwie uroczej Pani, tyle że z PiS. A Czubińskiego jakoś nie było... To jak to jest hipokryci kraśniccy - jak jeden łazi to jest ok, a jak drugi to feee nieładnie?! Na marginesie Pan Czubiński moim idolem nie jest, ale w swoim haśle wyborczym ma rację NIE MA LEPSZEGO OD CZUBIŃSKIEGO na ten moment na pewno. A nie chcę by moim burmistrzem był człowiek, który nawet nie umie się wypowiedzieć, bo na tym stanowisku elokwencja jest cenną cechą. A może to przypadłość członków partii jakaś ogólna, że każdy dużo mówi tylko o niczym i zrozumieć trudno, jakby z pełnymi ustami mówili.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziś podobno nie dawał ludziom pracować w fabryce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xxxxxxxxxxxxxxxxxx napisał:
Dobry sprawdzony gospodarz nie musi sie plakatowac. Dobry gospodarz powinien byc oszczedny dbac o rodzine i dom. Byc rzetelnym,uczciwym wobec rodziny i spoleczenstwa.Nie kupowac sobie głosow i nie chodzic przed wyborami po domach upokarzac sie. To jest zenujace. Znajomy opowiadał jak to pan burmistrz wpadl do jego domu z panią i usilnie namawial abysmy zaglosowali na niego, Czy to jest w porzadku a do tej chwili nigdy nas nie zauwazal.
Wszystko się zgadza. I masz rację, tylko jak ludzie maja wiedzieć co się święci. Kto im to powie. Ja osobiście bym nie chodził po domach. Bo tak, to kwas. Ale szczerze, to chyba komuś zależy na mieszkańcach i nie dokończonych inwestycjach. Bo jeśli chodzi o pieniądze, to po 15 latach tej posady dom postawić, to chyba nie jest rewelacja. Natomiast dziwi mnie fakt domów wystawionych przez naszych skromnych lekarzy, którzy ponoć prawie za darmo pracują. Nie pije tu do P.Włodarczyka. Chodzi o porównanie. Ale niestety większość mieszkańców twierdzi,- "jeden się nachapał, to niech i drugi teraz się nachapie." Jeśli to jest podstawa i wyrocznia, to nie będzie dobrze. Nie patrzy się na to co się dzieje w Kraśniku. Ile jest wykonanych inwestycji. I ile "będzie". Ja wybieram Fachowca i dobrego gospodarza. Obecnego Burmistrza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stawiarski decyduje z kim ma Włodarczyk rozmawiać, haha jak nie to go wywala zgodnie ze zwyczajem PISowskim
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
STAWIARSKI Z WŁODARCZYKIEM ROBIĄ Z SIEBIE IDIOTÓW PRECZ Z TAKIMI OSOBAMI .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
grzesiek napisał:
Stawiarski decyduje z kim ma Włodarczyk rozmawiać, haha jak nie to go wywala zgodnie ze zwyczajem PISowskim
Jak wygra Włodarczyk - to za rok Stawiarski będzie jego zastępcą bo jako poseł nie daje rady, a za 4 lata tak jak kolega pisze pozbędzie się znachora i sam wystartuje:) hahahaha Pisssssssss-owskie stuczki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skrzat napisał:
Jak wygra Włodarczyk - to za rok Stawiarski będzie jego zastępcą bo jako poseł nie daje rady, a za 4 lata tak jak kolega pisze pozbędzie się znachora i sam wystartuje:) hahahaha Pisssssssss-owskie stuczki
zgadzam się z kolegą święta prawda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
drodzy Państwo. Włodarczyk jak najbardziej właściwie postąpił, że nie poszedł do "tworu Pana Opoki". przecież każdy widzi kogo popiera ta "telewizja" i z kim trzyma. mnie osobiście przeszkadza polityka p. Czubińskiego, np te wymysły z "Lubię Kraśnik", bo kandydaci nie zmieścili się na liście PO. wiem, że polityka i życie prywatne to osobne kwestie, ale ja nie czułbym się w porządku z samym sobą gdybym zagłosował na pana Piotra. te wybory, przypominają mi ostatnie, na prezydenta. tutaj także wielu ludzi zagłosuje nie tyle na pana Włodarczyka, ale przeciwko p. Czubińskiemu. pozdr
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę że dla dobra Kraśnika wygra CZUBINSKI Bron nas Boże od PIS- u i Panów Stawiarskiego i Włodarczyka. Kraśnik już jest zaściankiem a będzie pipidówka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przypomniał mi się pewien cytat: "Człowiek z nowymi pomysłami jest wariatem, dopóki nie odniesie sukcesu." — Mark Twain. I tak sobie myślę czytając Włodarczyka herezje typu-Obwodnica, pozyskiwanie środków, itp..., że chyba powinien zacząć uzdrawianie od siebie, bo sukces mu nie grozi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlatego KOCHANI 5 grudnia zróbmy na przekór: "Ludzie w ogóle nie myślą. Oni tylko myślą, że myślą." — Mark Twain. POMYŚLMY i zagłosujmy na PIOTRA CZUBIŃSKIEGO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gościu napisał:
wszyscy z pisu to zawsze pierwsze co robią to do sądu lecą..... ;o
......a z PO PO kasę - dla siebie i kolesi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...